O nás

Společnost Jiří Sváda působí na českém trhu mnoho let a během své existence jsme získali mnoho cenných zkušeností a stali se autorizovaným dealerem nástrojařské společnosti Walter. Později jsme sortiment rozšířili o prodej příslušenství Precitool. Zanedlouho od našeho vzniku se ukázalo, že se zákazníci nespokojí pouze s prodejem kovoobráběcích nástrojů. Prodej nástrojů jsme proto rozšířili o kompletní služby, které zahrnují odborné poradenství, školení zaměstnanců i návrh obráběcích technologií.

Poskytujeme kompletní servis v oblasti kovoobráběcích nástrojů:
  • distribuce nástrojů Walter
  • prodej vrtáku ze slinutého karbidu
  • broušení monolitních nástrojů
  • prodej fréz ze slinutého karbidu
  • prodej příslušenství Precitool

Pomáháme zefektivnit průmyslovou výrobu

Zákazníkům pomáháme nejen s výběrem kvalitních obráběcích nástrojů, ale hlavně se podílíme na zefektivnění CNC obrábění. Zhotovíme návrh technologií produktivního CNC obrábění na míru, které zrychlí a zkvalitní výrobu a sníží výrobní náklady.

Prodáváme kvalitní nástroje s dlouhou životností

Dobře si uvědomujeme, jak důležitou roli ve výrobě zastupuje životnost kovoobráběcích nástrojů. V naší nabídce proto naleznete nástroje ze slinutého karbidu, které vynikají maximální tuhostí, odolností a dlouhou životností. Prodej vrtáků ze slinutého karbidu zajišťuje skvělé opracování výrobku a dlouhou životnost nástroje. Stejné platí pro prodej fréz ze slinutého karbidu, které jsou vhodné k opracování jak měkkých, tak i tvrdých materiálů.

Provádíme povlakování a broušení monolitních nástrojů

Pro prodloužení životnosti obráběcích nástrojů provádíme broušení monolitních nástrojů. Součástí samotného broušení je také povlakování nástrojů. Díky broušení monolitních nástrojů prodloužíte jejich životnost a vaše výroba může pokračovat bez investic do nových obráběcích nástrojů.Kontakt

Jiří Sváda
majitel

 

mob.: 606 355 293
jiri.svada@nastroje-svada.cz

Žizníkov 2
470 01 Česká Lípa

Dodavatel

Walter

PrecitoolCertifikát ověřená firma

Jiří Sváda- nástroje - idatabaze.czNářadí - idatabaze.cz